ÇAMUR İŞLEME MAKİNELERİ

en verimli ve en dayanıklı Çamur işlemeMAKİNLERİ ile seri üretiminizi güçlendirin!

Korozyona ve aşınmaya dayanıklı paslanmaz, kompakt tasarım düşük sesli çalışma ile saatte 6000 kg çamur işleme kapasitesine kadar çamur işleme makineleri üretiyoruz.

  • ÇAMUR İŞLEMELER

VAKUMLU ÇAMUR İŞLEME MAKİNELERİ

En verimli ve rekabetçi standart vakumlu çamur işleme makinelerinden birisi olan makinelerimizde her helezon için ayrı motorla güç verilerek vakum kalitesi ve işleme hızı arttırılmıştır. 1600 – 6000 kg/saat çalışma hacimleri için farklı boyutlarda bulunur.

Üretim hacminize özel boyutlarda üretilebilir.

T TİP ÇAMUR İŞLEME MAKİNELERİ

Daha hızlı ve daha kaliteli çamur işlemeyi mümkün kılar.

T tip vakumlu çamur işleme makineleri daha büyük vakum odasına ve daha güçlü vakum pompası sayesinde maksimum havasızlık sağlarken hızlı üretim yapmanıza olanak sağlar.

T tip vakumlu çamur işleme makineleri ile aynı sürede %60 daha fazla çamur işleyebilirsiniz.

MASAÜSTÜ ÇAMUR İŞLEME MAKİNELERİ

Vakumlu ve vakumsuz olarak bulabileceğiniz bu çamur işleme makineleri ile küçük hacimde çamur üretimi ve işeme operasyonlarında en verimli sonuçları elde edebilirsiniz.

Profesyonel seviyede seramik işlemeye ulaşın!

NIDEC-SHIMPO ÇAMUR İŞLEME MAKİNELERİ

Türkiye distribötürü olduğumuz NIDEC-SHIMPO markasının NRA 04, NRA 04S, NVA 04S ve NVS 07 çamur işleme makine modellerini bulabilirsiniz.

Vakumlu ve vakumsuz olarak çalışan modelleri ile NIDEC-SHIMPO, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çeşitli çamur işleme makinelerine sahiptir.

REFSAN TEKLİFLERİ

ÜRÜNLERİMİZ, ÇÖZÜMLERİMİZ VE DAHA FAZLASI İÇİN

tr_TRTurkish
Scroll to Top