ㅤㅤㅤㅤ

ÜNİVERSİTELER VE KURUMLAR İÇİN ATÖLYELER

REFSAN anahtar teslim atölye projeleri ile birçok eğitim kurumuna hizmet vermektedir. Eğitim amacına göre atölye tasarımı ve atölye ihtiyaçlarına göre fırın ve makinelerimizle eğitim ve rehabilitasyon kurumlarına çözümler üretmekteyiz. Sanat eğitimi veren kurumlarla yakın ilişkilerimizi onların ihtiyaçları olacak tüm malzeme ekipman, fırın ve makineleri proje kapsamında sunarak güçlendiriyoruz.

Üniversiteler, meslek yüksek okulları, enstitüler, halk eğitim merkezleri, bakanlıkların meslek eğitim birimleri gibi kurumların planladıkları seramik, çini ve cam atölyeleri için sıfırdan atölye tasarımı  ve kurulumu, makine ve ekipman üretimi, eğitim uygulamalarına göre fırın üretimi ve kurulumu sağlamaktadır. Ayrıca el aletleri, çamurlar, boyalar, sırlar gibi atölye malzemeleri de REFSAN tarafından üretilir ve proje kapsamınızda atölye kurulumuna dahil edilir. Seramik, çini, porselen, cam ile ilgili eğitimlerde tüm aşamalarda kurumunuza özel atölyeleri birlikte hazırlayalım.

Yüksek kaliteli ve dayanıklı fırın ve makinelerimiz uzun yıllar eğitim ve ve sanat çalışmalarında en uygun sonuçları vermek için üretilmiştir. Standart fırınlarımızla sektördeki birçok ihtiyacı karışılmamıza rağmen kurumunuza özel ısıl süreçler, yükleme tipleri gibi özelleştirilmiş fırınlarımızla size özel çözümler de sunuyoruz.

Atölye kurulumu, yenilemesi ya da güncellemesi için ihtiyacınız olan tüm fırınlar, ekipmanlar ve malzemeler REFSAN’da.

Anaokulları, kolejler, ilköğretim okulları ve benzeri kurumlara özel çalışmalarımız için bize ulaşın!

ANAOKULLARI & İLKÖĞRETİMLER

Genç sanatsever öğrencilerimiz için kurulan Seramik ve çömlek atölyelerinde sizlere tüm aşamalarda yardımcı oluyoruz. Çömlekçi tornalarıseramik fırınlarıçalışma masaları, başlangıç setleri, el aletleri, bisküvi ürünler, ve daha birçok malzeme için bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim kurumunuzda atölye tasarımıyla başlayan çalışmalarımız, atölyede verimli alan kullanımı ve eğitimin en iyi şekilde tamamlanabileceği şekilde kurulum gerçekleştiriliyor. Eğitim süresince kullanacağınız tüm ekipmanları ve malzemeleri REFSAN size ulaştırıyor. Seramik sanatına ilgiyi en iyi şekilde gençlerimize aktaralım.

Atölyelerimiz, eğitim kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanır. Atölyede her zaman en verimli kullanabileceğiniz şekilde yerleşim ve kurulum sağlanır. Hem yeni atölye kurulumu hem de atölyede güncellemeleriniz için REFSAN sizin yanınızda.

Eğitim sırasında kullanabileceğiniz tüm atölye çözümleri, malzemeler, ekipmanlar için bize ulaşın.

HALKEĞİTİM MERKEZLERİ & ORTAÖĞRETİMLER

Seramik ve çömlekçilik sanatına ilgi duyan genç arkadaşlarımıza, temel eğitimi ve sanatın inceliklerini gösterebileceğiniz atölyeleri REFSAN’la birlikte kurun.

Seramik ve çömlek atölyelerinde sizlere tüm aşamalarda yardımcı oluyoruz. Atölye kurulum projelerimiz ile Seramik fırınları, çalışma masaları, çömlekçi tornaları, profesyonel el aletleri, bisküvi ürünler, ve kurutma rafları, boyalar ve sırlar gibi birçok malzeme ve ekipman için size çözümler üretiyoruz.

SANAT ATÖLYELERİ

Üniversiteler, Meslek Yüksek Okulları, Meslek Liseleri gibi Seramik, cam, çini sanatlarını ve üretim metotlarını kapsayan eğitimler için atölye kurulumları için REFSAN yanınızda.

Seramik, çini ve çömlek, uygulamaları için çamurdan üretim yapma, pişirme metotları ve süsleme sanatları ile ilgili tüm fırın, makine ve ekipmanları REFSAN olarak üretimi sağlayıp sizlere ulaştırıyoruz. Atölye kurulum projeleri ve güncellemeleri, fırınlar, turnet ve çamur/kil hazırlama makineleri, profesyonel el aletleri, çalışma masaları, gibi kurumunuzun tüm seramik sınıfı ihtiyaçlarını tek seferde karışlıyoruz.

Atölyelerimiz, eğitim ve üretim performansını gözeterek tasarlanır ve kurulur. Uzun yıllar eğitim ve ve sanat çalışmalarınızda en uygun sonuçları almanız için REFSAN her zamana yanınızda.

Kurumunuzun eğitimi için atölye çözümleri, malzemeler, ekipmanlar ve fırınlar gibi tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

FIRINLAR
ARABALI FIRINLAR
Ağır yüklerinizi ve toplu pişirme işlerinizi taşıyıcı arabalarla fırınlarımıza yükleme yapabilir ve boşaltabilirsiniz


KAMARA FIRINLAR
27 lt.’den 2000 lt. iç hacme kadar olan fırınlarımızla tüm pişirme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

GİYOTİN KAPAKLI FIRINLAR
Özellikle Isıl İşlem sektöründe hem ergonomi hem de kusursuz hava boşaltımı sağlar.


ÜSTTEN YÜKLEMELİ FIRINLAR
16 lt. – 240lt arası üretilebilen üstten yüklemeli fırınlar ile ürettiğiniz sanat eserlerini en uygun sonuçlar için pişirin.

SERAMİK MAKİNELERİ
RAM PRES
RAM Sürecinin kalitesini, üretkenliğini arttırırken ve üretim maliyetini azaltın.

FİLTER PRESLER
Yüksek susuzlaştırma verimliliği ve yüksek katı içeren çamur keki oranı elde edin.

DEĞİRMENLER
Malzemenin sertliğine, son parçacık boyutuna ve kapasitesine göre değirmenler.

ÇAMUR İŞLEMELER
Yüksek kaliteli karıştırma sıkıştırma ve ekstrüzyon kapasitesi ile kili üretin.

REFSAN TEKLİFLERİ

ÜRÜNLERİMİZ, ÇÖZÜMLERİMİZ VE DAHA FAZLASI İÇİN

tr_TRTurkish
Scroll to Top